נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

השכרת צימרים לפי שעה

השכרת צימרים לפי שעה

בעלי צימרים, רוצים להגדיל את התפוקה החודשית? להפעיל את הצימרים גם בתקופה שהיא אינה שיא העונה? באתרים של רשת אולאב פרסום תוכלו לעשות זאת ללא בעיה!
ולמה בעצם אנחנו כל כך בטוחים?!
כי נושא החדרים וצימרים לפי שעה תופס תאוצה במיוחד בשנה האחרונה, יותר ויותר אנשים נחשפים לאפשרות הזו של צימרים לפי שעה ולא כמו הסטיגמה שהייתה בעבר שאלו חדרים למערכות יחסים אסורות, היום פחות אנשים מחפשים צימר דיסקרטי ויותר מחפשים את הנושא של צימרים לפי שעות.

למה השכרת צימרים לפי שעה ולא סוף שבוע?
כי אנשים עובדים, לומדים, מגדלים ילדים ומשפחה ולא תמיד יש את האפשרות לצאת לנופש ארוך של כמה לילות או סוף שבוע, לפעמים גם מבחינה כלכלית אין אפשרות לעמוד בתשלום של סוף שבוע, וגם מחפשים משהו קרוב ובעיקר ספונטני.
זה יכול להיות באמצע היום, באמצע שבוע ואלו הימים שכל הצימרים פנויים, בימים אלו אתם יכולים לקבל את האורחים המחפשים השכרת צימרים לפי שעה, לכמה שעות, והתשלום הוא בהתאם, מבחינתכם אין הוצאה גדולה וההכנסה החודשית עולה.

השכרת צימרים לפי שעה 

זוגות רבים נחשפים לאט לאט לאפשרות שאין צורך לתכנן מראש ואין צורך לפתוח חסכונות ובטח לא לדאוג לכמה ימים של בייביסיטר, בשגרה העמוסה כשבבית לא תמיד יש את הפינה השקטה והרומנטית, כי הילדים באים למיטה באמצע הלילה, או שכשכבר משכיבים אותם לישון נרדמים יחד איתם, אמצע היום לאחר העבודה או לפני העבודה כשהילדים עוד במסגרת החינוכית אפשר לברוח לשעתיים, שלוש של אינטימיות ואהבה.

חשבו גם על האפשרות לחגוג יום הולדת בצימר או הצעת נישואין, תגיעו לצימר שכולו ערוך ונקי לכבודכם, ובתיאום מראש עם בעל הצימר תוכלו לבקש שיפזרו עבורכם עלי כותרת אדומים על המצעים, ידליקו עבורכם נרות , בקבוק יין ועוד ים פינוקים ולהפתיע את אהוב או אהובת ליבכם בכמה שעות של ריגושים, שהם רק שלכם ואז חסכתם עלויות גבוהות של צימר לסוף שבוע או בית מלון וכמובן התפנקתם והצלחת לרגש ולהפתיע.
אז בפעם הבאה שאתם חושבים על רעיון מקורי ליום הולדת, מחפשים צימרים זולים, או צימר קרוב לבית חפשו לכם השכרת צימרים לפי שעה ותוכלו ליהנות מאותה חוויה של נופש בצימר אך לתקופה קצרה ובמחיר אטרקטיבי.
קרא עוד