נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

חדרים לפי שעה בצפון

חדרים לפי שעה בצפון

הכל ירוק ופורח, אוויר צלול וציוץ ציפורים...ככה תפתחו את הבוקר המדהים שלכם בצימרים בצפון..
אבל אופס, אין זמן לצאת לסוף שבוע בצפון, אופס, אין חופש מהעבודה, ומה המחיר?! אוי ואבוי זה יקר אי נוכל לשלם זאת?!
אז הנה לכם פתרון שמתפתח יפה מאוד בשנים האחרונות והוא חדרים לפי שעה בצפון.

אלו לא חדרים בבית מלון ובטח לא בית דירות עלוב אלא ממש חדרי אירוח יוקרתיים, סוויטות וצימרים.
אם יצא לכם מתי שהוא בחייכם לבלות בצימרים בצפון אתם בטח מכירים את החוויה ואם עדיין לא ביליתם חופשה בצימר בצפון תמהרו לטעום מזה, זה ממכר וזה פשוט חלום.

למה צימרים בצפון הם חלום?!
כי השילוב בין הנוף והאוויר, לבין הנופש השקט והנעים והבילוי במתחם אירוח יוקרתי הופכים את הנופש לחוויה ממכרת ובלתי נשכחת, לא עוד חופשה, אלא מיוחדת ומהנה.
צימרים או חדרים לפי שעה בצפון מספקים תשובה לזוגות המחפשים מקום רומנטי לבלות בו ואין להם את האפשרות להגיע לסוף שבוע שלם או לכמה לילות, ובטח שלא לשלם בעבור סוף שבוע או אפילו בעבור לילה אם הזמן היחידי שמתאפשר להם הוא רק כמה שעות בבוקר או לקראת הערב.

ישנם מקרים רבים בהם אתם זקוקים לחופשה, אין אדם אחד שיאמר לא לנופש, לא לפינוק ולאהבה, אז הנה הגיע היום נישואין או שאתם סתם כך רוצים להפתיע אחד את השנייה, ובמרחק נסיעה קצר, תוכלו למצוא מגוון רחב של צימרים מפנקים ויוקרתיים אך עדיין במחיר אטרקטיבי - כך שזהו גם המענה לאותם זוגות שמחפשים צימרים זולים בצפון...

אטרקציות בצפון
הגעתם לטייל בצפון במסלולי הטיולים הרבים?! ביקרתם בחופי הכנרת המהממים או שאולי הגעתם לקטיף דובדבנים?!
אפשרויות הנופש והבילוי בצפון הן רבות ומאוד מהנות ומיוחדות ואם אחרי יום טיול תרצו מקום לנוח ולהרגע בו, מקום בו תוכלו להתפנק ולשלב בין אטרקציות וכיף לבין פינוקים ונופש, חפשו לכם חדרים לפי שעה בצפון או צימרים ותוכלו לשלב בין החוויה...

קרא עוד