נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

מלון לפי שעה

מלון לפי שעה / שעות

מלון לפי שעה / שעות הינו מוצר מבוקש לשני הצדדים; גם לאורחים וגם לבעלי המלונות. במאמר זה נציג את הסיבות לעלייה בביקושים של שני הצדדים למלון לפי שעה/ שעות.
ראשית נמנה את הסיבות של בעלי המלון לפי שעה/ שעות:

1. אורחים רבים מזדמנים וקובעים מתארחים בצימרים לפי שעות, חדרים לפי שעות בכל רחבי הארץ. ולכן הדרישה הגדולה לחדרים לפי שעות קורצת מאוד לבעלי המלונות. כשנאמר מלונות או מלון לפי שעה/ שעות, הכוונה למלונות בכל הרמות, גם היוקרתיים ביותר וגם הפשוטים – כמעט כולם היום מקבלים אורחים על בסיס שעות. מדובר בהכנסה נוספת, הכנסה מהירה, ללא הוצאות מרובות. לרוב מקצים מספר חדרים או קומה רק למתארחים למספר שעות וכך נוח לשני הצדדים.

2. אנשי עסקים – הרבה אנשי עסקים מהארץ ומהעולם מגיעים לפגישה שעורכת מספר שעות, ולא תמיד נוח לקיים פגישה עסקית במסעדה או בית קפה. מלון לפי שעה / שעות הינו פתרון נהדר לאנשי עסקים שמעוניינים לקיים פגישות בתנאים נוחים ורגועים. ולכן, מלון לפי שעה מציע את חדריו להשכרה לפי שעות, או על בסיס יומי.

כעת נמנה את הסיבות של המתארחים לביקוש מלון לפי שעה/ שעות:

1. חוסר בזמן, נשמע מוכר? כולנו במרוץ כנגד הזמן במהלך היום, ולא תמיד יש זמן לבילוי רומנטי עם בן או בת הזוג. מלון או מלונות לפי שעה/ שעות מציעים את חדריהם לזוגות אוהבים שמעוניינים להנעים את זמנם, תוך פינוק מושלם, חדר כושר, בריכה, סאונות, ספא וארוחות טובות.

2. יום חתן או יום כלה – מלון לפי שעה/ שעות מציע את חדריו לזוגות נישאים המעוניינים לשהות בו ביום חתונתם. כלומר, הכלה רוצה סוויטה פרטית ולהזמין מספר חברות, מאפרת, מעצב שיער, סטייליסטית ועוד. או לחילופין, החתן מעוניין להרגע מספר שעות עם חבריו המלווים במלון עם ג'קוזי, עיסוי מרגיע וארוחת מלכים. מלון לפי שעה מציעים מגוון אדיר של פינוקים לחתן וכלה.

3. זוגות אוהבים, סטוצים, גרושים וגרושות, צעירים וצעירות שאינם יכולים לקבל פרטיות בביתם מזמינים חדרים במלונות לפי שעה/ שעות. לרוב אין דיסקרטיות, אך פרטיות מסויימת קיימת. יש לציין, שקיימים מלונות שהם מיועדים רק לזוגות אוהבים שמבקשים השכרת חדרים למספר שעות ומלונות מסוג זה, קיימת דיסקרטיות.

ולסיכום, רמת הפינוקים, מגוון האפשרויות, הנופים המקסימים – כל אלה הם סיבות לדרישה של השכרת חדרים במלון לפי שעה/ שעות. רצוי ומומלץ לכולנו.

חדרי אירוח

חדרי אירוח הוא מושג כללי המונה בתוכו את מגוון סוגי האירוח הקיימים, כי אם תחשבו על זה, כל בעל יחידת דיור, וילה, קרוון נחמד יכול לומר שיש לו חדר אירוח.

אם כך מה נחשב באמת לחדרי אירוח: כל מלון בארץ הוא בעל חדרי אירוח, כל ענף הצימרים הוא נחשב לחדרי אירוח, כל וילה או סוויטה הם חדרי אירוח.

אז נרד לעובי הקורה ונעשה הפרדה. אמנם כל חדרי האירוח שמנינו הם אכן חדרי אירוח אבל אם נחדד את העניין נראה כי

- צימרים לרוב עשויים מעץ בכדי שהאווירה בצימר תהיה חמימה ורומנטית לכן בוא נשאיר להם את הכבוד של הצימרים הרומנטיים וגם הצימרים היוקרתיים.

- חדרים במלון הם אמנם חדרי אירוח אך הם פחות רומנטיים אז נשאיר להם את כבוד הפינוק. וכמובן שבמלון יש פחות פרטיות כי בכל זאת צריך לעבור דרך פקיד הקבלה ואולי עוד עובדים, למרות שישנן בתי מלון שמקפידים מאוד על רמת דיסקרטיות על מנת ליצור ללקוחותיהם ביטחון ושקט לזמן שהותם בחדרי המלון.

- הווילה לרוב מתאימה למסיבת רווקות, מסיבת רווקים או כל אירוע משמח למספר משתתפים מצומצם, גם בוילות יש יוקרה ופינוקים רבים.

חדרי אירוח הינם, חדרים הבנויים שצורה סטנדרטית קונבנציונאלית, ומאובזרים בכל טוב. יש מגוון רחב של חדרי אירוח המעוצבים בסגנונות שונים ויצירתיים מהם ניתן ליהנות מנופים מקסימים, ממדשאות ירוקים, מאווירה כפרית, ארוחות טובות, מיטות מסוגים שונים: מיטת מים, מיטה מתכוננת, מיטה קינגסייז, ג'קוזי איכותי ועוד פינוקים מארץ האהבה.

חדרי אירוח המוכרים הם: חדרי האירוח הקיבוציים, כפרי הנופש למיניהם, אבל היום כבר ידוע לכולנו שבכל מושב, ישוב ועיר ניתן למצוא חדרי אירוח מקסימים: מאחורי חצר הבית, יחידת דיור, דירה בבניין קומות, ועוד

עולם חדרי האירוח הינו קסום ומעניין, אך ישנם זוגות שעלולים לפספס את התענוג הגדול הזה מחוסר הידיעה שגם חדרי אירוח הם מפנקים כמו צימר או חדר בבית מלון.

אז בפעם הבאה שאתם מחפשים מקום לנפוש בו, או לחגוג יום הולדת או יום נישואין, הצעת נישואין, לילה זוגי או סוף שבוע מעניין תחפשו ברשימת חדרי האירוח בגוגל ותגלו שגם המחירים נוחים וגם הפיתויים גדולים.
קרא עוד