נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

צימרים לפי שעה בתל אביב וגוש דן

צימרים לפי שעה בתל אביב וגוש דן

רוצים לצאת לחופשה אבל קרוב לבית!? לפעמים עולה הרעיון אבל מיד נפסל כי כאילו זו לא חופשה, אם אנחנו כל כך קרובים להכל נישאר כבר בבית.

אם כך מה יכולה להיות סיבה לצאת לחופשה ממש פה קרוב? לחפש צימרים באזור המרכז וגוש דן!?

לא בעיה בכלל, סיבות יש רבות ונתחיל לדוגמא מהאינטימיות והזוגיות שלכם, הילדים קטנים ומתרוצצים להם בבית, עד שסוף סוף הם נרדמים אתם כבר מותשים, מקלחת ונרדמים.

ואם בכל זאת נשאר כח תמיד עולה החשש שפתאום יחליטו לעבור אליכם למיטה, וזה קורה הרבה ואתם לא היחידים, זה שלב בהתפתחות הילדים.

 

אז חופשה היום זה לא מה שהיה פעם ולא חייב לנסוע שלוש וארבע שעות כדי להרגיש שיצאנו מהבית, חשוב להיכן יוצאים ואם למשל תחפשו לכם צימרים לפי שעה בתל אביב וגוש דן תוכלו למצוא מגוון צימרים וחדרים אותם תוכלו להשכיר לפי שעה סתם כך באמצע היום בספונטניות ולבלות בכיף, להירגע וליהנות, רחוק מהשגרה.

 

פעם כדי לצאת לחופשה היה צריך לתכנן כמה חודשים מראש, לחסוך כסף, לארוז מזוודות,היום אפשר להחליט באופן ספונטני, לארוז תיק קטן עם כמה נשנושים וחפצים אישיים ולצאת לכמה שעות של חופשה.

ידוע כי האזורים הפופולאריים לחופשה הם אילת או צימרים בצפון  אבל הנה החלטתם למצוא משהו קרוב אז חפשו צימרים לפי שעה במרכז, הצימרים הללו ערוכים ומעוצבים ביוקרה כדי שזו תהיה חופשה באמת מהנה וקסומה.

 

מה היוקרה בצימרים לפי שעה?

החל מהתכנון, מרחב נוח לבילוי זוגי משותף, מקום למיטה זוגית גדולה לצידה ג'קוזי או חדר רחצה רחב ומאובזר, פינות ישיבה נוחות ולפעמים אפילו מטבחון קטן ואם לא אז פינת קפה מאובזרת ועשירה בה תוכלו לפנק אחד את השנייה.

חשבו על זה, לגבר שלכן יש יום הולדת ואתם מתלבטות איך להפתיע!? מצאו לכם צימר לפי שעה במרכז, ערכו אותו עם בלונים ופינוקים מתוקים, צלצלו לגבר שלכן וקראו לו לרדת מהמשרד נוסעים אל הלא נודע ואופס הנה הגעתם לצימר פרטי שלכם, כניסה דיסקרטית, חניה פרטית ויש לכם כמה שעות לאהבה.

 

או אפילו כמו שהזכרנו בהתחלה אם אין פרטיות בבית, אם צריכים מקום לאינטימיות שלווה בלי מתח, וחשוב מאוד לטפח את הזוגיות והאהבה, חדרים לפי שעה בתל אביב וגוש דן יכולים לפתור לכם את הבעיה.


קרא עוד