נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

צימר לפי שעה במרכז

צימר לפי שעה במרכז

אז לא תמיד זה יהיה ממש בלב תל אביב ובמרכז העניינים אבל בשבילכם זה יותר מתאים, צימר לפי שעה במרכז תוכלו למצוא בישובים הסמוכים לתל אביב, לדוגמה צימרים בשרון או צימרים במרכז, במושבים ובישובים כמו רמת גן,הרצליה ועוד.

במרכז השם הנרדף לצימרים הוא חדרי אירוח, וישנם חדרים לפי שעה כמעט בכל פינה.
למה צימרים ולא חדרים? כי צימר הוא יותר רומנטי, בצימר העיצוב יותר יוקרתי ומודרני, אלו כבר לא בתי המלון או בית דירות בתל אביב אלא ממש מלון חדרים יוקרתי בו מוצעים חדרים לפי שעה בשמם החדש צימרים במרכז.

צימרים לפי שעה במרכז לא מחייבים אתכם לשלם מחיר גבוה של חופשה, אלא מחיר אטרקטיבי במיוחד ונוח לחופשה מספקת ומהנה, לא עוד סתם חופשה, אלא חופשה מיוחדת, זה לא חדרים סטנדרטיים של בית מלון אלא ממש צימרים במרכז, וכמו הצימרים בצפון ובדרום, מחכה לכם מתחם פרטי ומאוד רומנטי, עם מיטה זוגית גדולה, ג'קוזי ופינות ישיבה, נוף מרהיב ולפעמים אפילו גינה פרטית, והכל בעיצוב רומנטי ומיוחד, עם תאורה מתאימה, עם ריח ממכר ונעים, נקי ומסודר.

ישנם חדרי אירוח וצימרים דיסקרטיים במרכז, עם כניסה נפרדת, בין 4 קירות כשאף אחד לא רואה ולא שומע אתכם, אם חשובה לכם הפרטיות, תוכלו להשאיר את התשלום בתיבת שירות וליהנות מכמה שעות של שקט ושלווה, ללא דאגות.
ולא רק למערכות יחסים אסורות, אתם יכולים להפתיע אחד את השנייה ביום הולדת, הצעת נישואין או ים האהבה, כמה שעות של פינוקים בצימר פרטי משלכם וחוזרים לשגרה בלי הוצאות גבוהות, חופש מהעבודה או להפסיד לימודים...

אז בפעם הבאה שיש לכם פגישה במרכז, שאתם זקוקים לנופש ואין לכם זמן או שאתם רוצים להיות רומנטיים ולהפתיע חפשו לכם צימרים לפי שעה במרכז, תוכלו למצוא מגוון עיצובים, גדלים ורמות אירוח שונות ותהנו גם אם זה רק כמה שעות מחוויה מפנקת ומהנה במיוחד...
קרא עוד