נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

צימרים דיסקרטיים

איכותי ודיסקרטי
צימרים דיסקרטיים הם צימרים הנמצאים בדרך כלל במקומות פרטים, מיועדים לזוגות המבקשים להשכיר חדר לכמה שעות וליהנות מפרטיות מוחלטת, אל תשאלו למה, כל אחד וסיבותיו שלו ולאו דווקא מהסיבות המפוקפקות שעולות לכם לראש, צימרים דיסקרטיים הם לא מה שהיו פעם, הביקוש הוא רב גם מצד נופשים מהציבור הדתי וסתם זוגות נשואים או צעירים שמחפשים לתנות אהבה במקום מלא רומנטיקה מבלי לתת דין וחשבון לאף אחד. 

שירות דיסקרטי
השירות הניתן בצימרים או בחדרים דיסקרטיים המושכרים לפי שעות או לינה, הוא שירות אנונימי, לא תצרכו להזדהות בשמכם או בפרטיכם האישיים ויש מקומות גם שאליהם תוכלו להיכנס באמצעות קוד שתקבלו מבעל המקום ואת התשלום תשאירו בתיבה  או בכל מקום בחדר אותו תסגרו מראש עם בעל הבית. חדרי אירוח דיסקרטיים הם חדרים שמעוצבים לרוב באופן רומנטי לחלוטין ובעלי אופי אינטימי, הם יכולים להימצא בכל בניין בכל עיר או כצימר רגיל שכולנו מכירים מפה ומשם. האיכות והשירות בצימרים מסוג זה הם אלו שגורמים ללקוחות לרצות דווקא להגיע אליהם ולא לדרים ביתי מלון שם המקום הומה מאדם והשירות הוא לא אנונימי, אגב המחיר, הרבה יותר משתלם ף שכן תשלמו עבור השעות בהן הייתם בצימר או בחדר כאשר המחירים המקובלים הם בין 150-300 ₪ לשלוש שעות, כמובן שהמחיר תמיד בהתאם לסוג המקום, יוקרתי או פחות ולאטרקציות המוצעות בו, כמו בריכה פרטית, ג'קוזי ספא וכדומה.
אמין וזמין:
צימרים וחדרי אירוח דיסקרטיים מבינים את סוג השיות המתבקש ולכן מי שבדרך כלל יענה לכם לטלפון יהיה בעל הבית ולא מזכירה או פקידת קבלה לצורך העניין, על מנת שהשיחה שלכם תעבור כמה שפחות סינונים, צימרים לפי שעה, מתפנים כל כמה שעות ולכן תוכלו לצמוא צימר כזה מתי איפה שרק תרצו, חדרי אירוח לפי שעה פזורים בכל רחבי הארץ, החל מהקיבוצים והמושבים שבצפון, דרך תל אביב , ראשון אשדוד ואילת הרחוקה. גם לאלה שסתם נוסעים לטיול של יום אחד ורוצים להשכיר מקום איכותי וזול לצורך מנוחה של כמה שעות יוכלו לפגוש בדרך צימרים וחדרי אירוח לפי שעה שישמחו לארח באיכות ובמחיר שווה במיוחד.

השירות הניתן בצימרים דיסקרטיים , ניתן בהתאם, לדוגמה, אם תרצו להזמין ארוחות בוקר, ערב או עיסויים למיניהם, לא תצטרכו להוציא את האף מהדלת, תוכלו לקבל הכל עד אליכם. ישנם מתחמי אירוח המציעים אף מתקני ספא הנמצאים במתחם, חמאם טורקי , סאונה ועוד כאלה פינוקים שיגרמו לכם לחזור שוב, כמו כן, שירותי חדרים ניתן להזמין מראש במקומות מסוימים. בעניין חניה , זה מה שכולם שואלים, מתחם אירוח דיסקרטי, דואגים לחנייה פרטית ומוצנעת בקרבת מקום, הכל כדי לענות על הצרכים שלכם.

אתר זה הינו אתר המתמחה והמוביל בארץ בתחום : חדרים דיסקרטיים, DAYUSE וצימרים לפי שעה, כאן תוכלו למצוא מיטב צימרים דיסקרטיים, לפנות ישירות לבעל המקום ללא שירות לקוחות, ייעוץ או כל דבר שיפר את רצונכם. כי צימר בוחרים באהבה או לא בוחרים בכלל...
קרא עוד